0
dss 0
0 0,00€
U heeft nog geen producten in uw winkelwagen.
Wirtz neemt afscheid van Leverkusen en verwelkomt een nieuwe toekomst voor Liverpool
21 Jun

Wirtz neemt afscheid van Leverkusen en verwelkomt een nieuwe toekomst voor Liverpool


Na een reeks transfergeruchten wees het Duitse voetbalgenie Florian Wirtz de goedbetaalde olijftak van Bayern af en koos ervoor om naar de Premier League te komen en zich bij Red Army Liverpool te voegen. Wirtz neemt afscheid van het voetbaltenue kind Bayer 04 Leverkusen dat hem vijf jaar vergezelde en trekt het rode Liverpool voetbaltenue aan. Hij speelt voor Red Army Liverpool.


De 22-jarige Duitse middenvelder Wirtz is een meester in steekpasses, off-ball rennen en counteren. Hij is een zeldzaam meesterlijk middenveld. In de vijf jaar dat hij voor Leverkusen in de Bundesliga speelde, hielp hij Leverkusen aan het eerste Bundesliga-kampioenschap in de clubgeschiedenis, een Duitse beker en een Duitse Supercup. De geboorte van deze drie kampioenschappen is onlosmakelijk verbonden met Wirtz' hulp en vaardigheden. Hierdoor zag Liverpool-trainer Sloter het talent en de onbegrensde toekomstmogelijkheden van Wirtz en contracteerde hem uiteindelijk met een hoog salaris van 116 miljoen pond, waarmee hij het record van transfersommen in de geschiedenis van Liverpool en het Britse voetbal verbrak.


De twee partijen tekenden een vijfjarig contract, van 22 tot 27 jaar, wat tevens de gouden fase is in Wirtz' voetbalcarrière. Wirtz' voormalige ploeggenoot bij Leverkusen, Frimpong, heeft zich aangesloten bij Liverpool. Wirtz zal met zijn oude vrienden blijven spelen op het nieuwe Premier League-toneel. Vorig seizoen versloeg Red Army Liverpool het Blue Moon Legion Manchester City, onder leiding van de nieuwe Nederlandse coach Sloter. Met de komst van Wirtz mikt Liverpool volgend seizoen op het Premier League-kampioenschap en het Champions League-kampioenschap.