0
dss 0
0 0,00€
U heeft nog geen producten in uw winkelwagen.
Vinicius wordt het belangrijkste trainingsdoelwit van Real Madrid
17 Jun

Vinicius wordt het belangrijkste trainingsdoelwit van Real Madrid

Het seizoen 21/22 is ten einde, en de volgende keer is de transferperiode, en de Champions League-winnaar Real Madrid zit niet stil. Naast de introductie van Rudiger en Joan Ameni ging Real Madrid ook snel met de vernieuwing van Vinicius om. De twee partijen verlengden het contract tot 2026, Vinicius wordt de enige eigenaar van nr. 20 Real Madrid voetbaltenue en zijn jaarsalaris is ook omhooggeschoten naar 10 miljoen euro.

Sinds het seizoen 2018/19 verbetert Venezius elk jaar. Van een verbijsterde jongeman die alleen wist door te breken maar niet te schieten, is hij getransformeerd tot een topvleugelspeler, met continue verbetering in passen, passen en scoren. In het net afgelopen seizoen luidde Vinicius een grote explosie in. Hij speelde 52 keer voor Real Madrid in verschillende competities, waarvan 47 starts, waarbij hij een luxe double-double van 22 goals en 16 assists overhandigde. Onder hen waren 17 goals en 10 assists in La Liga, 4 goals en 6 assists in 13 Champions League-wedstrijden en 1 doelpunt in de Western Super Cup.

Het moet gezegd worden dat Real Madrid zijn kapitaal in Venezia heeft geïnvesteerd, wat niet moeilijk te begrijpen is. Omdat Mbappé Real Madrid heeft opgegeven en ervoor blijft kiezen om het Paris Saint Germain voetbaltenue te dragen dat hem meer voordelen oplevert als Vinicius weer vertrekt, wat wordt dan de competitie voor La Liga en de Champions League volgend seizoen? Ik hoop dat Vinicius zich niet kan laten verblinden door het hoge salaris en zijn oorspronkelijke bedoeling om goed te spelen kan handhaven.

Comments
Write Comment