0
dss 0
0 0,00€
U heeft nog geen producten in uw winkelwagen.
Kane scoorde tweemaal om het team te helpen groots te winnen
09 Mar

Kane scoorde tweemaal om het team te helpen groots te winnen

Als het evenement met het grootste aantal reuzen in de vijf grote Europese competities, zijn de kampioenschapscompetitie van de Premier League en de kwalificatiecompetitie van de Champions League elk seizoen extreem hevig. Vanwege het bestaan ​​van Liverpool, Chelsea en Manchester City willen andere teams de Champions League-kwalificatie van volgend seizoen vastleggen. Het is noodzakelijk om volledig te strijden voor de enige overgebleven plaats in de top vier, en vanuit de huidige stand van het klassement hebben Arsenal, Manchester United, Tottenham en West Ham United allemaal hoop op succes. In de achtentwintigste speelronde van de Premier League ontvangt Tottenham Everton thuis. Laatstgenoemde presteert dit seizoen erg slecht en er bestaat zelfs een risico op degradatie naar de lagere divisies. Deze zal Conte natuurlijk niet missen als je ziek bent. Om de kans te krijgen je te doden, onderdrukte Tottenham in dit spel de tegenstander volledig aan beide kanten van de aanval en verdediging. Met een eigen doelpunt van de tegenstander scoorden Sun Xingmin en Lei Guilong, die Tottenham Hotspur voetbaltenue droegen, beurtelings en Kane scoorde tweemaal en versloeg Everton met 5-0.

In de eerste 14 minuten maakte Kane, de eigenaar van onze nr. 10-Goedkope Voetbaltruitjes, echter een fout en stond Everton toe een eigen doelpunt te maken, en ze raakten de bal in hun eigen doel. Kulusevski, die in het nieuwe seizoen bij het team kwam, werd herboren onder Conte. In de 17e minuut maakten hij en Sun Xingmin een succesvolle verbinding en een lichte pass hielp Sun Xingmin de score uit te breiden naar 2-0. Wat belangrijker is, is de beugel van Kane, die veel voor hem betekent. Met deze twee goals bereikte zijn totale Premier League-doelpunten 176 goals.

Per ongeluk vestigde Tottenham nog een record. In de laatste twee ronden van de competitie scoorden ze 3 goals in de eerste helft, waarbij ze achtereenvolgens Leeds United en Everton versloegen. Voor Tottenham is dit een strijd om wraak. Vorig seizoen verloren ze thuis met 0-1 en kwamen hier na 2 jaar weer terug. Tottenham bracht de eerste helft van hun tegenstanders door en weigerde tegenstanders enig gezicht te geven. Toen ze het derde doelpunt verloren, was de Everton-ploeg al verbluft en ook Lampard aan de zijlijn was erg gefrustreerd. Everton staat momenteel immers slechts 1 punt voor op de degradatiezone en als ze weer verliezen, duiken ze echt het kampioenschap in. Ik vraag me af of deze groep spelers die Everton voetbaltenue dragen, een comeback kunnen maken om een ​​kleine positie voor zichzelf te verwerven?

Comments
Write Comment