0
dss 0
0 0,00€
U heeft nog geen producten in uw winkelwagen.
De spannendste wedstrijd na de start van de Europa Cup
15 Jun

De spannendste wedstrijd na de start van de Europa Cup

Sinds de start van de Europa Cup is het spannendste duel de wedstrijd tussen Nederland en Oekraïne. Nederland won met een spannende 3-2. In de eerste helft passeerden de twee teams een doelpuntloze pass, maar het aantal schoten van beide kanten bereikte 14 keer, waarvan meerdere dreigend en een beetje dicht bij het doel. De tweede helft was spannender. Nederland doorbrak eerst de impasse op de rechtbank. In slechts enkele minuten zette Nederland opnieuw een felle aanval in en greep met succes de kans om de score uit te breiden. Maar toen iedereen voelde dat Nederland had gewonnen, scoorde de Oekraïnse Yalmolenko, die de nummer 7- Goedkope voetbaltenues droeg, een punt uit de wereldgolf en vier minuten later nam Yaremchuk de willekeur van Malinowski over. De bal werd gepasseerd en de gescoorde kopbal trok de score onmiddellijk terug naar dezelfde startlijn.

Nederland lijkt altijd voor verrassingen te zorgen. Dumfries, gekleed in de nr. 22 Nederland voetbaltenue, bezegelde de overwinning met een kopbal. Nadat Nederland de leiding nam, gelijk werd gemaakt en vervolgens verder ging dan het complot, won uiteindelijk de eerste overwinning van de Europa Cup dit seizoen. Van de voorgaande wedstrijden was de formatie van veel teams enigszins terughoudend, en deze twee teams maakten niet al te veel reserveringen. Nederland gebruikt zijn eigen voordelen om golf na golf offensieve golven op gang te brengen, waardoor fans het ook zien en erover praten.

De prestatiegeest van de twee teams is bewonderenswaardig, en de vasthoudendheid om nooit op te geven is het leren waard. Er is ook Oostenrijk tegen de Europa Cup nieuwkomers Noord-Macedonië. In de eerste helft opende Reiner de score voor Oostenrijk. Pandev scoorde om de stand gelijk te maken. In de tweede helft scoorden Gregory en Anautovic elk een doelpunt. Uiteindelijk versloeg Oostenrijk Noord-Macedonië met 3-1. Tegelijkertijd scoorde de Tsjechische speler Sigg in de eerste ronde van Tsjechië tegen Engeland in Groep D tweemaal om het team met 2-0 te helpen winnen. Ze hebben allemaal heel goed bijgedragen aan hun teams, hun missies en de voltooiing van het spel, maar brachten ook een andere geest en voetbalcultuur bij de fans.

Comments
Write Comment